Kontakt

Formand
Christian Bigom
formand@panidraet.dk

Den øvrige bestyrelse kan kontaktes her.

Spørgsmål vedrørende medlemskab og kontingent
medlem@panidraet.dk

Øvrige henvendelser
sekretariat@panidraet.dk
Rolighedsvej 6, 5. sal
1958 Frederiksberg
Telefon: 5056 1948

Driften af foreningssekretariatet varetages af Contar Regnskab hver tirsdag

Carsten Fohlmann

Carsten Fohlmann

Foreningsfører

Tove Pedersen

Tove Pedersen

Sekretariatmedarbejder

Styregrupperne kan kontaktes

Ved enhver henvendelse må vi minde om at et af vilkårene i frivilligt arbejde er at det kun lader sig gøre når der er fritid til det. Alle frivillige i Pan Idræt bestræber sig på at gøre sit bedste for at finde tiden til det hele og håber at du har forståelse for det, også når tingene alligevel trækker lidt ud.

Badminton

badminton@panidraet.dk

Boksning

boksning@panidraet.dk

Dans

dans@panidraet.dk

Dodgeball

dodgeball@panidraet.dk

Floorball

floorball@panidraet.dk

Fodbold (Herre)

fodbold@panidraet.dk

Fodbold (Kvinder)

kfodbold@panidraet.dk

Golf

golf@panidraet.dk

Gymnastik

gymnastik@panidraet.dk

Hockey

hockey@panidraet.dk

Håndbold

haandbold@panidraet.dk

Kampsport

kampsport@panidraet.dk

Linedance

linedance@panidraet.dk

Løb

lob@panidraet.dk

Regnbuefamilieidræt

regnbuefamilie@panidraet.dk

Ski

panski@panidraet.dk

Svømning

svomning@panidraet.dk

Tennis

tennis@panidraet.dk

Triatlon

tribike@panidraet.dk

Vandpolo

vandpolo@panidraet.dk

Volleyball

volleyball@panidraet.dk

Yoga

yoga@panidraet.dk

Walkathon

walkathon@panidraet.dk

Vi samler statistik ved hjælp af cookies. Du accepterer, hvis du klikker OK eller klikker dig videre til næste side. mere information

Vi samler statistik ved hjælp af cookies. Du accepterer, hvis du klikker OK eller klikker dig videre til næste side. Ønsker du helt at undgå cookies, skal du slå cookies fra i din browser.

Luk