Kontakt

Formand
Christian Bigom
formand@panidraet.dk

Den øvrige bestyrelse kan kontaktes her.

Ledige Jobs i Pan Idræt:
Der er pt. ingen ledige jobs – Uopfordrede ansøgninger kan sendes til formanden.

Spørgsmål vedrørende medlemskab og kontingent
medlem@panidraet.dk

Øvrige henvendelser
sekretariat@panidraet.dk

Pan Idræts postadresse:
Vesterbrogade 6D – 2. sal, (Regn)Buen
1620 – København V

Telefon: 9395 4979

Christian Bigom

Christian Bigom

Formand

Lene Hyrup Eriksen

Lene Hyrup Eriksen

Drift og Udviklingskonsulent

Styregrupperne kan kontaktes

Ved enhver henvendelse må vi minde om at et af vilkårene i frivilligt arbejde er at det kun lader sig gøre når der er fritid til det. Alle frivillige i Pan Idræt bestræber sig på at gøre sit bedste for at finde tiden til det hele og håber at du har forståelse for det, også når tingene alligevel trækker lidt ud.

Badminton

badminton@panidraet.dk

Basketball

basketball@panidraet.dk

Boksning

boksning@panidraet.dk

Brætspil

braetspil@panidraet.dk

Dans

dans@panidraet.dk

Dodgeball

dodgeball@panidraet.dk

Field Hockey

hockey@panidraet.dk

Floorball

floorball@panidraet.dk

Fodbold (Herre)

fodbold@panidraet.dk

Fodbold (Kvinder)

kfodbold@panidraet.dk

Gaming

gaming@panidraet.dk

Golf

golf@panidraet.dk

Gymnastik

gymnastik@panidraet.dk

Håndbold

haandbold@panidraet.dk

Linedance

linedance@panidraet.dk

Løb

lob@panidraet.dk

Outventures

outventures@panidraet.dk

Rugby

rugby@panidraet.dk

Svømning

svomning@panidraet.dk

Tennis

tennis@panidraet.dk

TransFitness

transfitness@panidraet.dk

TransSvømning

svomning@panidraet.dk

Triatlon

tribike@panidraet.dk

Vandpolo

vandpolo@panidraet.dk

Volleyball

volleyball@panidraet.dk

Walkathon

walkathon@panidraet.dk

Yoga

yoga@panidraet.dk