Kontakt

 

 

Formand
Christian Bigom
formand@panidraet.dk

Den øvrige bestyrelse kan kontaktes her.

Ledige Jobs i Pan Idræt:
Der er pt. ingen ledige jobs – Uopfordrede ansøgninger kan sendes til formanden.

Spørgsmål vedrørende medlemskab og kontingent
medlem@panidraet.dk

Øvrige henvendelser
sekretariat@panidraet.dk

Pan Idræts postadresse:
Rysensteensgade 14, 1 tv. 1564 København V
c/o: Contar Regnskab

Telefon: 5056 1948

Christian Bigom

Christian Bigom

Formand

Kommer snart

Administrativ medarbejder

Styregrupperne kan kontaktes

Ved enhver henvendelse må vi minde om at et af vilkårene i frivilligt arbejde er at det kun lader sig gøre når der er fritid til det. Alle frivillige i Pan Idræt bestræber sig på at gøre sit bedste for at finde tiden til det hele og håber at du har forståelse for det, også når tingene alligevel trækker lidt ud.

Badminton

badminton@panidraet.dk

Boksning

boksning@panidraet.dk

Brætspil

braetspil@panidraet.dk

Dans

dans@panidraet.dk

Dodgeball

dodgeball@panidraet.dk

Floorball

floorball@panidraet.dk

Fodbold (Herre)

fodbold@panidraet.dk

Fodbold (Kvinder)

kfodbold@panidraet.dk

Golf

golf@panidraet.dk

Gymnastik

gymnastik@panidraet.dk

Hockey

hockey@panidraet.dk

Håndbold

haandbold@panidraet.dk

Linedance

linedance@panidraet.dk

Løb

lob@panidraet.dk

Outventures

outventures@panidraet.dk

Rugby

rugby@panidraet.dk

Ski

panski@panidraet.dk

Svømning

svomning@panidraet.dk

Tennis

tennis@panidraet.dk

TransFitness

transfitness@panidraet.dk

Triatlon

tribike@panidraet.dk

Vandpolo

vandpolo@panidraet.dk

Volleyball

volleyball@panidraet.dk

Walkathon

walkathon@panidraet.dk

Yoga

yoga@panidraet.dk